Naše třída 4.D

Děti z třídy  4.D o své třídě napsaly několik vět. Kdo má zájem se o nás něco dozvědět, tak nyní může číst.

Nikita

Moje třída je nejlepší. Mám tu hodně kamarádů, povídáme si spolu. Každého baví něco jiného. Mě baví vlastivěda. Máme dobrou paní učitelku. Před školou je velké hřiště, na které chodíme sportovat. Děláme se třídou projekt Abeceda peněz. Všechny nás to baví.

Anežka

Myslím, že jsme ta nejlepší třída, i když někdy zlobíme. Jsme jedinečná třída. Každý žák je jiný, proto jsme tak bezvadní. Jsem tu spokojená. Mám svoji třídu ráda.

Hoyun

Myslím, že naše třída je prima a kamarádi tu jsou nejlepší na světě. Já se každý den těším, až skončí třetí vyučovací hodina, protože si zahrajeme na chodbě na koberci vybíjenou. Když skončí škola, jdu na klavír. Ještě se těším na Jarmark, bude to zábava.

Nasťa

Učím se ve třídě 4.D. Mám tu hodně kamarádů a fajn školu. Vždycky se těším na velkou přestávku, protože si můžu popovídat s kamarády. Máme moc hodnou paní učitelku, zbožňuji jí! Se třídou zažívám různá dobrodružství, třeba jezdíme na výlety nebo na školu v přírodě. Mám ráda 4.D.

Emma

Naši třídu mám velice ráda, i když se nechová tak, jak by měla. Mám tu dobré kamarádky i kamarády. Tato třída se mi velice líbí, jak barvami, tak i vybavení třídy. Někteří z naší třídy sice zlobí, ale i tak mám naši třídu velice ráda.

Štěpán

Moje třída je super. Máme tu hodně cizinců. Všichni se máme moc a moc rádi, všichni jsme tu kamarádi. V naší třídě jsou sportovci, čtenáři, matematici, ale hlavně hvězdy z firmy Hvězdy.

Vendula

Naše třída je nejlepší na světě. Ve třídě mám hodně kamarádů. Moc se mi líbí, jak to tady máme ozdobené obrázky a květinami. Kamarádi jsou nejlepší a mám je ráda, i když někdy zlobí. V rozvrhu hodin máme dobré předměty.

Patrik

Do naší třídy chodíme skoro každý den. Máme nej učitelku! Těším se, až přijdu do třídy, protože si hezky popovídám s kamarády. Někdy hodně zlobíme, ne vždycky. Škola je nej!

Lucka

V naší třídě jsou hodné i zlobivé děti. Jsou tu dobří kamarádi. Máme hezkou výzdobu třídy. Spoustu dětí baví sport, matematika a čtení. I když mě něco nebaví nebo nejde, nevadí. Hlavně, že tu jsou kamarádi.

Matyáš

V naší třídě je spousta kamarádů a naše nejlepší paní učitelka. Nejraději sportuju a taky mě baví matematika. Hodně se těším na přestávku, protože s kluky pořád blbneme. Holky i kluci jsou fajn, protože každý umí něco jiného. Prostě naše třída je nej.

Bára

Naše třída je hezká a má krásnou barvu. Taky se mi hodně líbí obrázky z České republiky.  Také jsou tu docela velké plakáty se sovami a ptáky. Mám tu superkamarády, ale chováme se někdy tak, jak bychom neměli. Hodně mě baví předměty a vždycky se těším na přestávku, o které můžu svačit.

Michal

Těším se, až uděláme věci na trh. Líbí se mi, že vyrábíme na Jarmark. Jsem zvědavý, co si z toho lidé koupí. Nejvíce mě zajímá, kolik si vyděláme peněz.

Asja

V této škole se mi moc líbí. Mám hodně kamarádů a mám moc ráda svoji učitelku. Ráda chodím ven s kamarády ze třídy. Když se doma nudím, pozvu si nějaké děti od nás na návštěvu.

Honza

Je to ve třídě nejlepší. Mám dobré kamarády, o velké přestávce hrajeme vybíjenou. Rád si popovídám s kamarády. Vyrábíme pěkné výrobky na Jarmark.

Máša

Naše třída je prostorná. Mám tady spoustu kamarádů, i když bývají otravní. Ale jen občas. Je to tady ve škole super. Baví mě skoro všechny předměty. Líbí se mi, když dostaneme úkol, který musíme dělat ve skupinách, velmi mě baví spolupráce.

Adrian

Mám rád naši třídu, protože máme skvělou paní učitelku a dobré kamarády. Baví mě, když se učíme matematiku a tělocvik. O přestávce hrajeme hry. Na obědě dělají paní kuchařky dobré jídlo. V naší škole je hodně dětí. Naše škola má dvě patra a hodně tříd. Ve čtvrté třídě máme nové předměty. Mám tuhle třídu moc a moc rád.

Son

Naše třída je super, mám tu hodně kamarádů a kamarádek. Jsou to kamarádi, se kterými si můžu povídat a hrát hry. Moji kámoši mají rádi matematiku, vlastivědu, tělocvik jako já. Taky jsme uřvaná třída, když tady paní učitelka není, tak holky , co jsou v první lavici hlídají, ale stejně jsme uřvaní.

Káťa

Naše třída se mi líbí. Mám tady hodně kamarádů, kteří někdy křičí, ale jinak jsou super. Myslím, že jsme jinak dobrá třída. Máme hodnou paní učitelku. Mám svoji třídu ráda. Z předmětů mám ráda tělocvik, hudební výchovu, matematiku.

Maksym

Naše třída je nejlepší, protože máme dobré předměty. Když jsem šel poprvé do školy, hned jsem si našel ve třídě kamarády. Za rok v druhém ročníku jsem si našel ještě více kamarádů.

Rosťa

Naše třída je nejlepší, máme dobrou paní učitelku a dobré spolužáky. O druhé přestávce svačíme. A o třetí přestávce jdeme hrát vybiku. A jak dohrajeme, tak jdeme do třídy, začíná další hodina.

Martin

Naše třída je super, všichni tady spolupracují. Někdo je dobrý v malování nebo v matice nebo třeba v tělocviku. Jsou tu hodné děti i jsou tu řvouni. Ale jsou tu prima kamarádi. Když skončí hodina, někteří kluci otevřou dveře a vyběhnou na chodbu a tam někdy hrajeme vybiku nebo na babu. My jsme kamarádi a vždy si pomáháme v malování nebo v lepení. Je nás tu 26. Když skončí škola, tak jdeme na oběd do školní jídelny, když se naobědváme, jdeme domů.